ATİLLA DURAL MÜMESSİLLİK, İNŞAAT ve TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. Atilla Dural


1966 yılında kurulan Atilla Dural, yaptığı çalışmalarla saygın firmalar arasında yerini almıştır. Atilla Dural, temsil ettiği şirketlere proje yönetimi, yerel şirketler, yasal mevzuat ve yönetime dair konular hakkında danışmanlık ve tavsiye hizmetleri vermektedir. Şirket, geçen süreçte istikrarlı bir büyüme göstermiş ve inşaat, enerji, sanayi tesisleri, telekomünikasyon ve savunma gibi yüksek yatırım odaklı sektörlerde uzmanlaşmıştır.


DURAMAK İNŞAAT MAKİNA TİC. LTD.Duramak


DURAMAK, inşaat sektöründe faaliyet gösteren ancak yüksek maliyetleri nedeniyle kule vinç, platform ve yük asansörlerini satın almayı tercih etmeyen firmalara, kiralama hizmeti vermek amacıyla 2005 yılında kuruldu.

Yaklaşık otuz yıldır Atilla Dural tarafından verilmekte olan kiralama hizmetinin kalitesini artırmak amacıyla SAEZ Kule Vinçleri, Liebherr Kule Vinçleri, Alimak-HEK Asansör ve Platformları, Vinçlerinden oluşan bir inşaat ekipmanları filosu oluşturuldu.

İnşaat sektöründe yarım asırlık tecrübesi ve dünyanın lider inşaat ekipmanlarının Türkiye distribütörü olmasının verdiği güçle Atilla Dural tarafından kuruldu. Bu şekilde, kiralama yöntemiyle müşterilere vinç ve yük asansörlerini daha kısa süreli kullanma fırsatının verilmesi sağlanarak, müşterilerin satın alma yükünden ve bakım, depolama gibi yüksek yatırım masraflarından kurtarılması amaçlandı. Gün geçtikçe gelişen inşaat sektörü ile birlikte büyüyen filosu ve deneyimli ekibiyle Duramak, inşaat sektörünün önde gelen şirketlerine hizmet vermeye devam ediyor.


DURASER TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİC. LTD.Duraser


DURASER, SAEZ Kule Vinçleri, Alimak HEK inşaat asansör ve platformları, Altec teleskopik kamyon üstü Vinç ve Sepetlerinin bakım ve servis hizmetlerini veren Türkiye’deki tek yetkili servistir. Ayrıca DURASER Liebherr kule vinçleri Türkiye yetkili servisidir.

50 yılldır Atilla Dural tarafından verilmekte olan servis hizmetinin kalitesini artırmak amacıyla SAEZ Kule Vinçleri, Liebherr Kule Vinçleri, Alimak-HEK Asansör ve Platformlarından oluşan bir inşaat ekipmanları filosu oluşturuldu. Duraser, İnşaat sektöründe yarım asırlık tecrübesi ve dünyanın lider inşaat ekipmanlarının Türkiye distribütörü olmasının verdiği güçle Atilla Dural tarafından kuruldu.

Gün geçtikçe gelişen inşaat sektörüne deneyimli ekibiyle inşaat ekipmanları konusunda servis hizmeti veren Duraser, inşaat sektörünün önde gelen şirketlerine hizmet vermeye devam ediyor.